Oboljelo još dvoje zdravstvenih djelatnika kninske bolnice
Još dvoje zdravstvenih djelatnika kninske bolnice oboljelo je od COVIG-a-19, izvijestio je Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije. Evo i priopćenja:
“U Šibensko-kninskoj županiji u posljednja 24 sata imamo devet novih osoba oboljelih od COVID-19. Od devet pozitivnih osoba, dvije osobe su zdravstveni djelatnici kninske bolnice. S današnjim danom ukupan broj oboljelih je 57.
Na Odjelu infektologije šibenske bolnice hospitalizirano je 10 osoba oboljelih od COVID-19, od kojih je jedna osoba na respiratoru. Jedan od troje pacijenata koji su na respiratoru u KBC Split odvojen je od respiratora i očekuje se njegov premještaj u šibensku bolnicu.
U karanteni su i dalje dvije osobe koji su državljani Republike Hrvatske. U zadnja 24 sata u Policijskoj upravi šibensko-kninskoj zaprimljena je jedna dojava o kršenju mjera samoizolacije za koju je provjerom utvrđeno da kršenja mjere nije bilo.
Brojke pokazuju da još više pozornosti moramo obratiti na preporuke struke, zato ponovo apeliramo ostanite kod kuće, izlazite samo ako je neophodno jer o nama samima ovisi koliko će ovo trajati.
Sve informacije vezane uz koronavirus možete pratiti na jedinstvenoj web stranici www.koronavirus.hr”, stoji u priopćenju kojega potpisuje načelnik Stožera Nikola Blažević.
I. Š.

Tržnica u Vukovarskoj ulici u Kninu s radom će početi sutra, kazao je gostujući u programu HRT Radio Knina Marijo Ćaćić, načelnik Stožera civilne zaštite Grada Knina.
Jučer je oko 19:45 sati u prometnoj nesreći na Sinjskoj cesti teže ozlijeđen 22-godišnji vozač motocikla.
U Kninu je sveukupno pet osoba zaraženih COVID-19 infekcijom od kojih su četiri iz istoga kućanstva, izvijestio je Stožer civilne zaštite Grada Knina. Priopćenje Stožera donosimo u cijelosti:
Još su tri oboljele osobe od COVID-a-19 povezane s kninskom bolnicom, izvijestio je Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije. Evo i priopćenja:
Novih je sedam slučajeva oboljelih od koronavirusa u Kninu i svi su vezani uz kninsku bolnicu, izvijestio je Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije.
Preminula je prva osoba oboljela od novog koronavirusa, izvijestio je Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije. Priopćenje prenosimo u cijelosti:
Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Knin uz suradnju s KBC-om Split – Odjelom za transfuziju krvi, održat će se u četvrtak, 9. travnja od 8 do 13 sati u prostorijama Crvenog križa u Ulici Filipa Grabovca broj 1.
Zbog koronavirusa u kninskoj bolnici i zahtjeva načelnika Općine Tisno Ivana Klarina da se Betina izuzme iz karantene, Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije danas je sazvao konferenciju za medije s koje je izvijestio Huknetov partnerski portal
Nema novooboljelih na području Šibensko-kninske županije, izvijestio je Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije. Evo i priopćenja:
Dobili smo obavijest od naših sugrađanki koje izrađuju maske da se iste mogu preuzeti ispred Doma zdravlja.