• Naslovna
  • Sport
  • Fenomenalne odbojkašice pobijedile OK Šibenik 91 i OK Bibinje

Fenomenalne odbojkašice pobijedile OK Šibenik 91 i OK Bibinje

Danas su mlađe kadetkinje iz OK Mladost 2000 odigrale dvije utakmice, piše Feral News

Najprije su u prethodno odgođenoj utakmici igrali protiv OK Šibenik 91. Vrlo jaka ekipa Šibenika, koja nas je u prvom dijelu pobijedila 3:0 je vjerojatno očekivala pobjedu, ali mladostašice su bile motivirane kao rijetko kad do sada. Čim su u prvom setu povele sa nekoliko poena razlike i vidjele da mogu, sva tri seta su odigrale onako kako znaju i uvjerljivo dobile 3:0.

Nakon toga su igrale protiv OK Bibinje, koje su nas također pobijedile 3:0 u prvom dijelu i koje su među jačim ekipama u ligi. Cure su opet krenule fantastično i dobile prva dva seta. Onda je uslijedio pad uzrokovan umorom i treći set je izgubljen, ali ostaje pobjeda od 2:1.
Iza nas je jedan od najuspješnijih vikenda za klub i od cura se mogu očekivati samo bolji rezultati.

Slijedeća utakmica je za dva tjedna protiv Posedarja, a starije cure igraju idući tjedan protiv Gusara iz Omiša.

Tekst i foto: feral News