• Društvo
  • Izvještaji s utakmica kninskih odbojkašica – Tri pobjede i tri poraza: Kadetkinje umalo pobijedile favorizirani Zadar

Piše: Željko Tomljenović, Feral News

Odbojkašice Mladosti 2000 imale su u subotu iznimno bogat program.

Najprije su najmlađe cure (2007. i mlađe) odigrale četiri utakmice protiv Šibenika i Vodica i ostvarile tri pobjede i jedan poraz. Ti rezultati ih ostavljaju u konkurenciji za medalje.

Nakon njih su najstarije cure odigrale utakmicu 3. lige protiv Šibenika 91. Nisu ušle dobro u utakmicu, domaćin je to iskoristio i pobijedio 3:0.

I na kraju, mlađe kadetkinje su odigrale dvije utakmice,. Protiv dosad neporažene ekipe Zadra izgubile su 2:1. Cure su odigrale sjajnu utakmicu, neke su čak odigrale utakmicu života, ali to nije bilo dovoljno. Treći set je završio 26:24, što govori o dobroj igri.

Onda je uslijedila utakmica protiv muške ekipe Zadra koja nastupa izvan konkurencije, gdje su naše cure izgubile 2:1 (svoj set su dobile 28:26).

Pohvala svim igračicama koje su dale sve od sebe.

Vijest i foto: Feral News