• Naslovna
  • Sport
  • Zlata Ane Džanan i Stelle Pinjuh na Slovenia Openu

Zlata Ane Džanan i Stelle Pinjuh na Slovenia Openu

Članice Taekwondo kluba DIV Knin. Ana Džanan u juniorskoj konkurenciji i Stella Pinjuh u konkurenciji starijih kadetkinja osvojile su zlatne medalje na G1 taekwondo turniru Slovenia Open održanom ovoga vikenda u Mariboru.

Ana Džanan je u prvom kolu pobijedila predstavnicu Rumunjske 14:2 (prekid), u drugom kolu natjecateljicu iz Hrvatske 21:0 (prekid), u polufinalu predstavnicu Srbije 6:0 te u finalu predstavnicu Grcke 12:0 (prekid).

Stella Pinjuh je u u prvom kolu pobijedila predstavnicu Srbije 9:1, u polufinalu natjecateljicu iz Hrvatske 4:1, a u finalnoj borbi opet natjecateljicu iz Hrvatske, inače prvakinju Zagreba 8:6.

Mateo Pratljačić je u prvom kolu pobijedio predstavnika Njemačke 15:0 (prekid), a u borbi za medalju tijesno je izgubio od predstavnika Izraela 7:8.

Ela Jelić izgubila je u borbi za medalju od predstavnice Srbije 0:8.

Josip Teskera se po prvi put natjecao kao junior u kategoriji do 45 kg te je izgubio od predstavnika Bugarske 3:11.

Čestitamo sportašicama i trenerima Taekwondo kluba DIV Knin!