• Naslovna
  • Sport
  • Katarina Komarica iz Knina treća u skoku u dalj na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske

women-s-long-jumpKatarina Komarica iz Atletskog kluba sv. Ante iz Knina osvojila je treće mjesto u skoku u dalj na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke održanom u Rijeci s preskočenih 5,41 metara.

Ovo je Katarini treća bronca. Broncu je naime osvojila i u kategoriji mlađih juniora s preskočenih 5,48 metara te u kategoriji juniora s preskočenih 5,55 metara.

Mjesta za napredak svakako ima, budući da Katarina ni u jednom skoku nije doticala odskočnu dasku, što joj je moglo popraviti rezultat i do 30 centimetara. Zanimljivo je spomenuti da je u Rijeci bila bolja od svih natjecateljica koje su nju pobijedile u posljednja dva natjecanja.

Najbolji kninski atletičar Antonio Zelić nije zbog gripe nastupio na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske.

Izvor: HRT Centar Knin