• Naslovna
  • Sport
  • Prvo seniorsko zlato Matee Jelić; Pobijedila na Croatia Openu; Ani Džanan srebro; Jarloniju bronca

Kninjanka Matea Jelić iz Taekwondo kluba DIV Knin osvojila je zlato u kategoriji do 67 kilograma na 20. Croatia Openu, jakom G1 turniru i jednom od kvalifikacijskih turnira za Olimpijske igre u Riju.

Matea Jelić je tako u tri seniorska nastupa stigla do tri medalje na G1 turnirima. Osvojila je bronce u Izraelu i Austriji da bi na Croatia openu otišla do najviše stepenice pobjedničkog postolja svladavši u finalu Franku Anić.

Od kninskih predstavnika, sjajne uspjehe postigli su i Stipe Jarloni osvojivši broncu u seniorskoj konkurenciji te Ana Džanan osvojivši srebro u kadetskoj konkurenciji.

Čestitke našim sportašima i njihovom treneru Draganu Pinjuhu!