U srijedu u 19h u dvorani Studentskog doma – pogledajte film “Oni su Hrvatska”

Klub žena sudionica Domovinskog rata koji djeluje u okviru Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata RH – podružnice Šibensko-kninske županije organizira u srijedu u Kninu prikazivanje filma “Oni su Hrvatska” koji je posvećen poginulim hrvatskim braniteljima.
Film će biti prikazan u Studentskom domu fra Luje Maruna u Kninu u srijedu u 19 sati u povodu obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te 29. obljetnice VRO Oluja.
Film je napravljen u produkciji udruge “Žene u Domovinskom ratu – Zadar”, a prije prikazivanja održat će se kratko predstavljanje ove zadarske udruge kao i organizatora – Kluba žena sudionica Domovinskog rata.
“Pozivamo da svojom nazočnošću svi zajedno odamo zahvalnost žrtvi podnesenoj u Domovinskom ratu za našu slobodnu i neovisnu Hrvatsku! I ne dozvolimo da padnu u zaborav!”, poručile su organizatorice.