• Naslovna
  • Sport
  • Tri medalje Taekwondo kluba DIV Knin u Podsusedu; Matea Jelić ozlijedila prst

Tri medalje Taekwondo kluba DIV Knin u Podsusedu; Matea Jelić ozlijedila prst

Tri medalje osvojili su članice Taekwondo kluba DIV Knina na turniru održanom u Podsusedu kraj Zagreba.  Na žalost, loša je vijest da je Matea Jelić u borbi slomila prst.

Na tradicionalnom međunarodnom taekwondo turniru na kojem je nastupilo 550 natjecatelja iz 57 klubova iz BiH, Slovenije i Hrvatske zlato je u konkurenciji starijih kadetkinja do 44 kg osvojila Ana Džanan, srebro mlađa kadetkinja Stella Pinjuh u kategoriji do 36 kg te broncu Matea Jelić i to u seniorskoj konkurenciji do 67 kg.

Na ovom turniru koji se održao dva tjedna prije važnog G1 turnira, Austria Open, kninski taekwondo klub htio je isprobati formu svojih. Matea Jelić je osvojila svoju prvu seniorsku medalju. Mogla je osvojiti i više od bronce, ali s obzirom da je u zadnjoj borbi ozlijedila prst, Matea se nije dalje natjecala.