• Naslovna
  • Sport
  • Ivona Jelić pobijedila na President cupu u Istanbulu

Ivona Jelić pobijedila na President cupu u Istanbulu

Ivona Jelić iz TK Olympic Knin pobijedila je na President cupu u Istanbulu na kojem je u raznim kategorijama nastupilo preko tisuću boraca.

Ivona je prvu borbu bila slobodna zbog rankinga te je imala tri borbe do zlata. Prve dvije pobjede bile su s prekidom preko 20 razlike, dok je finalu pobjedila viceprvakinju Europe iz Talina rezultatom 10:7.

Drugi tim Olympica išao je na Susedgrad Sokol pokal u Zagreb na kvalifimacijski turnir za Europsko juniorsko prvenstvo.

Državna prvakinja Stella Vidović osvojila je drugo mjesto mjesto i time ostvarila još jednu dodatnu šansu za odlazak.

Petra Marić, kadetkinja -47kg, odradila je prvi turnir nako ljetne stanke, no nažalost ovog puta je ostala bez plasmana.

Sponzori nastupa su Jako sport, SPK CAF- Europski institut za talente, obrazovanje, istraživanje i razvoj, Upravitelj Knin d.o.o., Komunalno Knin d.o.o., Općina Biskupija i Grad Knin.