• Naslovna
  • Sport
  • Velika pobjeda Kijeva, Musinov ‘hat-trickom’ srušio Uspinjaču!

Velika pobjeda Kijeva, Musinov ‘hat-trickom’ srušio Uspinjaču!

Musinov-Kijevo-Knin-i-Kajfeš-Osijek-Kelme-690x370Derbi začelja 1. HMNL koji se odigrao u Kninu pripao je Kijevo Jako Sportu. Igrači Tea Strunje s 4:2 (2:2) su bili bolji od zagrebačke Uspinjače, a posebno se istaknuo Marin Musinov koji je s tri pogotka “torpedirao” Žutu podmornicu.

Uspinjača je povela nakon osam minuta igre, goste je u vodstvo doveo Starčević. Kijevljani su se vratili u susret “blitzkriegom”. Najprije su izjednačili preko kapetana Palavre, a nedugo kasnije Musinov gađa za vodstvo od 2:1.
Mlada ekipa Marinka Mavrovića nije se predavala, do odlaska na odmor vratili su se u egal, Čirjak je prije kraja prvoga dijela pogodio za 2:2.

Nakon svega dvije minute nastavka Marin Musinov pogađa novo vodstvo Kijevljana (3:2). Iako je bilo prilika na obje strane, mreže su mirovale sve do posljednjih minuta.

U samoj završnici susreta, tri minute prije kraja, Marin Musinov je pravom golčinom kompletirao hat-trick te postavio konačnih 4:2 za veliku pobjedu Kijevljana.

Tekst i foto: hrfutsal.com