Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hrhuknet/public_html/wp-content/themes/vienna/header.php:2) in /home/hrhuknet/public_html/wp-content/themes/vienna/inc/functions/scripts.php on line 66
 
  • Naslovna
  • Sport
  • Dođite sutra u 16 sati na utakmicu 1. ŽNL Dinara – Mladost Tribunj

Dođite sutra u 16 sati na utakmicu 1. ŽNL Dinara – Mladost Tribunj


Piše: Andro Kuzmanić, NK Dinara

Nogometni klub Dinara ove subote u 16 sati u sklopu 10. kola Županijske nogometne lige dočekuje momčad nogometnog kluba Mladosti iz Tribunja.

Nakon što su mladi Dinaraši izbacili Vodice iz Kupa i uspješno startali u proljetni dio prvenstva pobjedom u gostima rezultatom 2:0 protiv iskusne momčadi Rudara iz Siverića, sutra dočekuju uvijek nezgodnog protivnika iz Tribunja.

ULAZ JE BESPLATAN, dođite i podržite našu mladu momčad u nastavku pozitivnog niza!

Naš grad Naš klub!

Izbornik