• Naslovna
  • Sport
  • Dvostruka pobjeda odbojkašica: 3:0 protiv OK Benkovac i 3:2 u drami protiv OK Šibenik ’91

Cure iz OK Mladost su danas odigrale dvije fenomenalne utakmice i ostvarile dvostruku pobjedu, piše Feral News.

Najprije su mlađe kadetkinje odigrale utakmicu protiv Benkovca. Osim prvih nekoliko minuta, dok se nisu malo zagrijale, sve je išlo u smjeru rutinske pobjede od 3:0.

Nakon toga su starije cure dočekale OK Šibenik ’91, jednu sjajnu ekipu koju nikad nismo uspjeli pobijediti. Prvi set su naše cure zahvaljujući sjajnim servisima dobile 25:9. Nakon toga su Šibenčanke prebacile u brzinu više i dobile slijedeća sva seta. Unatoč padu u igri (i nedostatku snage jer većina igračica iz prve utakmice je samo nastavila), Mladostašice su u četvrtom setu počele igrati sjajnu odbojku i osvojile ga 25:19. I peti set – drama. Odličan početak naših cura i vodstvo 5:1. Nakon toga Šibenčanke prelaze u vodstvo 8:6 i dogodila se promjena strana koja je pomogla našim curama da se smire i povedu 12:8. Ostala tri poena su rutinski osvojena i pobjeda je pripala Kninjankama.