• Naslovna
  • Sport
  • Mateo Pratljačić srebrni, a Viktorija Krišto brončana na Austrian Openu

Mateo Pratljačić srebrni, a Viktorija Krišto brončana na Austrian Openu

Član Taekwondo kluba DIV Knin Mateo Pratljačić osvojio je srebrnu, a njegova klupska kolegica Viktorija Krišto brončana na G1 turniru Austrian Openu u Innsbrucku na kojem su nastupila 1083 natjecatelja.

Pratljačić je u prvom kolu dobio Britanca 19:4, u drugom Francuza 12:10, u trećem Austrijanca 18:3, a u četvrtom Nijemca 5:3. U finalu je izgubio od predstavnika Rumunjske.

Viktorija Krišto je u drugom kolu pobijedila Francuskinju 3:0, a u polufinalu izgubila od predstavnice Srbije 4:0.

Josip Teskera je nakon pobjeda u prva dva kola, izgubio u borbi za medalju od predstavnika Njemačke.

Antonio Davidović izgubio je u prvom kolu u zadnjim sekundama od predstavnika Azerbejdžana. Također u prvom kolu izgubila je i Stella Pinjuh, od puno veće suparnice iz Tunisa.