• Naslovna
  • Sport
  • 7 medalja TK DIV Knin na Dalmacija kupu; Maksimalni učinak Pinjuh i Pratljačića

7 medalja TK DIV Knin na Dalmacija kupu; Maksimalni učinak Pinjuh i Pratljačića

Sedam medalja osvojili su članovi i članice TK DIV Knin na Dalmacija kupu 2017 u Splitu koji je bio i kriterijski turnir za odlazak na Europsko kadetsko prvenstvo.

Što se kadetske konkurencije tiče dvoje članova TK DIV Knin Stella Pinjuh i Mateo Pratljačić osvojili su zlatne medalje te u nastavak sezone ulaze s maksimalnim učinkom i osvojenim brojem bodova (Stella Pinjuh 4 pobjede, Mateo Pratljačić 2 pobjede).

Brončani su u Splitu u konkurenciji kadeta bili Antonio Davidović i Viktorija Krišto.

Iako Dalmacija kup nije bio kriterijski turnir za juniore, Josip Teskera bio je i ovaj put nesavladiva prepreka za svoje protivnike te osvojio zlato i odnio titulu najboljeg juniora turnira.

U ostalim uzrastima Elizabeta Krišto osvojila je srebro,  a Kristina Jakovljević broncu.