• Naslovna
  • Sport
  • Srebra Teskere i Pratljačića na super jakom G1 turniru Zagreb Croatia Open

Srebra Teskere i Pratljačića na super jakom G1 turniru Zagreb Croatia Open

Josip Teskera i Mateo Pratljačić iz  Taekwondo kluba DIV Knin osvojili su večeras srebrne medalje na super jakom G1 međunarodnom turniru Zagreb Croatia Open koji je ovoga vikenda u Areni Zagreb doživio svoje 22. izdanje.

Josip Teskera osvojio je srebro u juniorskoj konkurenciji u kategoriji do 45 kilograma. U borbi za zlatnu medalju izgubio je od Britanca Masona Yarrowa.

Mateo Pratljačić osvojio je srebro u kadetskoj konkurenciji u kategoriji do 33 kilograma. On je u finalnoj borbi poražen od Mađara Bendeguza Molnara.

Na turniru je iz TK DIV Knin nastupila i Stella Pinjuh. Ona je u konkurenciji kadetkinja do 41 kilograma izgubila u prvom kolu od njemačke predstavnice Anastasie Rovithis zlatnim bodom.

Na istom je turniru jučer Kninjanka Matea Jelić koja sada nastupa za Taekwondo klub Marjan iz Splita osvojila srebro u seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 67 kilograma. Nekadašnja članica TK DIV Knin tijesno je izgubila u finalu od Kineskinje Yun Fei Guo 5:4.

Čestitamo osvajačima medalja i treneru Draganu Pinjuhu!

Autorska prava su vlasništvo portala Huknet.