• Sport
  • Pregršt medalja Karate kluba Tigar na turniru Kaštela Open

Pregršt medalja Karate kluba Tigar na turniru Kaštela Open

Piše: Miroslav Okić

Karate klub “Tigar” sudjelovao je u subotu na međunarodnom karate natjecanju Kaštela Open 2016. Nastupili smo s 12 natjecatelja koji su se svi natjecali u svojoj i starijoj uzrastnoj kategoriji. Zbog toga smo osvojili veliki broj medalja, ukupno 15 i to 4 zlatne, 3 srebrne i 8 brončanih.

Najuspješnija je bila Milana Vukmirović koja je imala 6 borbi i svih 6 pobjeda te tako osvojila dvije zlatne medalje u konkurenciji mlađih kadetkinja i kadetkinja.
Prva mjesta i zlatne medalje još su osvojili Denis Orlović, učenik i Šime Miljković Skelin, kadet.

Druga mjesta, srebrne medalje osvojili su: Stefan Vukmirović, učenik, Leonardo Bošnjak, kadet te Andreo Franjić, junior.

Treća mjesta i brončane medalje osvojili su Danijel Orlović, Stefan Vukmirović, Denis Orlović, Adam Ilić, Gorana Đekanović, Zorana Đekanović, Luka Miljković Skelin i Laura Klepica.

Na ovom natjecanju sudjelovalo je 17 klubova sa 246 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.