• Naslovna
  • Sport
  • Četiri zlata i dvije bronce Taekwondo kluba DIV Knin na Livno Openu

Četiri zlata i dvije bronce Taekwondo kluba DIV Knin na Livno Openu

Četiri zlata i dvije bronce osvojili su natjecatelji i natjecateljice Taekwondo kluba DIV Knin na turniru Livno Open 2015 na kojem je nastupilo 350 sportaša iz BiH i Hrvatske. Kninski klub zauzeo je i drugo mjesto u ekipnom poretku u konkurenciji kadetkinja.

Zlata su osvojili Ela Jelić, Stella Pinjuh, Matea Jelić (mlađa) i Josip Teskera. Bronce su osvojili Mateo Pratljačić i Tomislav Jozić

Na ovom turniru po prvi put su nastupili Filip Jozić, Antonio Davidović i Mihajlo Preočanin, ali kao danak neiskustvu u svom „vatrenom krštenju“ ostali su bez plasmana, izvijestio nas je njihov trener Dragan Pinjuh

Već slijedeći vikend  članica Taekwondo kluba DIV Knin Ana Džanan nastupit će u u Rigi u Latviji na Europskom juniorskom prvenstvu dok za dva odnosno tri tjedna slijede nastupi na turnirima iz G1 serije, Croatia Openu u Varaždinu te Paris Openu.