Sortiraj po:
Pogledaj:
  • Naslovna
  • Arhiva za kategoriju "Sport"
  • (  »   Page 2)

Kategorija: Sport

Zadar Open 2018: Sedam medalja za TKD Olympic


Piše: Stipe Jarloni

Nastupili smo na Zadar Openu 2018. zajedno s 200 natjecatelja iz tri države.

TKD Olympic Knin nastupio je sa osam natjecatelja i osvojio ukupno sedam medalja i to dva zlata, srebro te tri bronce.

Evo i popisa osvajača medalja:

VONA JELIĆ mlađa kadet. -36 kg
ZLATO 🥇
ALEKSANDRA RADULOVIĆ
(izvan konkurencije) kadet. -55 kg
ZLATO🥇
ĐURĐA RADULOVIĆ mlađa kadet. -36 kg SREBRO🥈
PETRA GAŠPAR mlađa kadet. -39 kg
BRONCA🥉
LEONARDA GAŠPAR mlađa kadet. -33 kg BRONCA 🥉
IVAN ZORIĆ mlađi kadet. -30 kg
BRONCA 🥉
ANĐELA MRŠA kadet. -37 kg
BRONCA 🥉

Sljedeći tjedan čeka nas državno prvenstvo za kadete i juniore. Držite nam fige.

Odbojkašice Mladosti sezonu završile s medaljom u maloj odbojci


Mlade odbojkašice Mladosti 2000 su na turniru u Šibeniku zatvorile ovu sezonu. Već umorne nakon velikog broja utakmica skupile su snage i osvojile brončanu medalju.

Pohvala curama koje su to postigle: Anja, Sara, Lana, Gabriela, Anđela, Ines, Valentina i Josipa, te trenerica Matea.

Izvor: Feral News

Zadar Open 2018: 7 medalja za Divovce.


Piše: Dragan Pinjuh 

Danas smo sudjelovali na međunarodnom natjecanju Zadar Open 2018. sa 9 naših najmlađih Divovaca koji su prikazali spremnost i borbenost te osvojili 7 medalja.

Ovim natjecanjem naši najmlađi Divovci su nas uvjerili da se ne moramo plašiti za budućnost jer nam dolazi nova generacija klinaca za koje će se čuti.

Ovim natjecanjem zatvorili smo prvi dio sezone za najmlađe. Sljedeći vikend predstoji nam državno kadetsko i juniorsko prvenstvo u Omišu i time zatvaramo prvi dio ove naporne sezone u kojoj smo sudjelovali na 16 različitih natjecanja po Hrvatskoj ali i 6 različitih država.

Medalje u Zadru su osvojili:
Nika Dodik zlato
Ana Maria Mikulić zlato
Lorena Djak zlato
Petra Lea Jelić bronca
Ana Popović bronca
Nika Dumančić bronca
Lana Dumančić bronca

Ovaj put bez pobjede i medalje ostali su Mate Teskera i Lana Sigut.

Malonogometni turnir – raspored današnjih utakmica.


Evo rasporeda današnjih utakmica Malonogometnog turnira “Sv. Ante – Knin” :

MNK Seljak Livno – Škafić 19:00

Mali Caffe Smiljevac – 4Asa Lisičić 20:00

Pripadnik – NK Dinara Knin 21:30

Tombola je u 21 sat.

Foto: Transceder foto-video

Rezultati drugoga dana Malonogometnog turnira “Sv. Ante – Knin” + najava utakmica za danas


Evo rezultata drugog dana Malonogometnog turnira “Sv. Ante – Knin” :

Osmina finala:

DŠR Golubić – MNK Čista Velika 4:2
MNK Gaćelezi West Ham Ražine – Olympic Knin 3:3 nakon penala 4:6
MNK Svilaja – Fitness club Fortis 4:3

Izvještaje s utakmica možete pročitati OVDJE

Danas igraju:

Pripadnik – NK Dinara Knin 19:00
MNK Seljak Livno – Škafić 20:00
Mali Caffe – 4 asa 21:30

Između druge i treće utakmice na rasporedu je tombola s vrijednim novčanim nagradama!

Jučer su bile popunjene tribine, a gužva se očekuje i danas pa zauzmite svoje mjesto!

Mario Polić

Foto: Transceder foto-video

Danas započinje I. Malonogometni turnir “Sv. Ante – Knin”


Danas na igralištu OŠ dr. Franje Tuđmana započinje I. Malonogometni turnir “Sv. Ante – Knin”.

Na turnir je prijavljeno 19 ekipa, a danas će se igrati tri pretkola.

U prvoj utakmici u 19 sati sastaju se Policijska postaja Knin – Škafić, a u drugoj u 20 sati  Dubrava – Mađari.

Nakon druge utakmice slijedi tombola, a u 21:30 na rasporedu je posljednja utakmica dana Crvena Furija – CB Schorpion.

Turnir u povodu Dana grada i Blagdana sv. Ante organiziraju Malonogometni klub Kijevo i Cafe bar Škafić.

Foto: FB Malonogometni turnir “Sv. Ante” – Knin (OVDJE)

I. Š.

Kristina Jakovljević iz TK DIV Knin se kvalificirala na Europsko kadetsko prvenstvo


Kristina Jakovljević iz TK DIV Knin se kvalificirala na Europsko kadetsko prvenstvo na kojem će nastupiti u sastavu kadetske reprezentacije zajedno sa svojom klupskom kolegicom Petrom Batić koja se kvalificirala početkom veljače u Njemačkoj.

Europsko prvenstvo Kristina je izborila osvojivši treće mjesto na 1. Multi Europskom igrama u taekwondou (G1 turnir) u bugarskom gradu Plodivu pobijedivši predstavnice Srbije (9:3) i Grčke (22:3).

U polufinalu je izgubila od predstavnice Grčke 3:1.

Kratki video možete pogledati OVDJE

Druga DIV-ova natjecateljica Lea Grbavac također se izvrsno borila ali ipak je na kraju slavila predstavnica iz Bugarske rezultatom 13:10.

I. Š.

Završen 10. Turnir Kvart: Donosimo popis najboljih i nagrađenih i puno fotografija


Danas je na igralištu s umjetnom travom završen jubilarni, deseti po redu Malonogometni turnir Kvart kojega su organizirali MNK Dinamo Knin, Grad Knin i Zajednica sportova grada Knina.

U ovih deset izdanja natjecanja nastupilo je 219 muških momčadi i 71 ženska ekipa te ukupno 2.320 djece, a zabijena su 1.424 gola.

Evo popisa nagrađenih ekipa i pojedinaca:

U14 muške momčadi

  1. mjesto: Legend
  2. mjesto: Mi došli ‘nako
  3. mjesto: IQ 200

Najuspješniji vratar: Tomislav Žabić – Legend

Najuspješniji strijelac: Lovre Lubina (5) – Legend

 

U 14 ženske ekipe

  1. mjesto: Ćevapi
  2. mjesto: Oluja 95

Najuspješnija vratarka: Patricija Jandrić (0) – Ćevapi

Najuspješniji strijelac: Marinela Bošnjak (8) – Ćevapi

 

U12 – muške momčadi

  1. mjesto: Lionsi
  2. mjesto: Kovači
  3. mjesto: OKS United

Najuspješniji vratar: David Marjanović (0) – Lionsi

Najuspješniji strijelac: Ante Džapo (7) – Lionsi

 

U12 – ženske ekipe

  1. mjesto: Legende
  2. mjesto: Girl Power

Najuspješnija vratarka: Franka Kološ (0) – Legende

Najuspješniji strijelac: Mirjana Subotić (8) – Legende

Priznanja MNK Dinamo Knin pojedincima i ustanovama za pomoć u ovih deset izdanja turnira dobili su: Gabi Šimić, Filip Vrcan, Ivica Ercegovac, Robert Jurišić, Franjo Karlović, Darko Paradžik, Nikola Blažević, Josipa Rimac, Nives Hladnić, Grad Knin, Šibensko-kninska županija, Zajednica sportova grada Knina, HRT Radio Knin i GNK Dinamo Zagreb.

Od uzvanika bili su danas dogradonačelnica Kristina Perić, predsjednica Gradskog vijeća Vedrana Požar, šibensko-kninski dožupan Nikola Blažević i državna tajnica Josipa Rimac.

I. Š.

Kadeti Dinare prvaci 3. HNL – jug


Kadeti Dinare prvaci su 3. Hrvatske nogometne lige – jug.

Naslov prvaka osigurali su kolo prije kraja tako da su danas u zadnjem kolu u Zadru odigrali revijalnu utakmicu za konačnih 1:1.

Čestitamo!

I. Š.

U Kninu 11. 6. Turnir u street basketu za seniore i za mlađe od 16 godina


U povodu Dana grada Knina i Blagdana sv. Ante Košarkaški klub Knin organizira u ponedjeljak 11. lipnja Turnir u street basketballu.

Na turnir se mogu prijaviti mlađi od 16 godina za kategoriju mlađih uzrasta te stariji u kategoriji seniora.

Ukoliko bude dovoljno zainteresiranih i seniore će se podijeliti u mlađe i starije od 35 godina.

Mjesto održavanja najvjerojatnije će biti igralište OŠ Domovinske zahvalnosti.

Pobjednike turnira očekuju prigodne nagrade.

Zainteresirani se mogu javiti na e-mail kosarkaski.klub.knin@net.hr ili na mobitel 095/3805900.

Sponzori su Grad Knin i udruga Atribut.

I. Š.

Pet medalja za najmlađe Divovce u Fojnici


Pet medalja osvojili su najmlađi članovi TK DIV Knin predvođeni trenericom Glorijom Pinjuh na međunarodnom turniru Fojnica Open 2018. .

Zlatom se okitila Lorena Djak, srebro su osvojili Ana Popović, Mate Teskera i Luka Jukić,  a broncu Nika Dodik.

Lorena Djak proglašena je najboljom natjecateljicom u svojoj skupini.

I. Š.

Pioniri Kijeva tijesno izgubili u finalu kupa


Nakon što su postali viceprvaci Top Tim Futsal Lige pioniri Kijeva danas su i u kupu osvojili drugo mjesto.

U finalu su izgubili od Splita 1:0.

Prethodno su u prvoj utakmici slavili su protiv Codica 11:1, a u drugoj
protiv Biograda na moru 4:2.
I. Š.

Prvenstvo Dalmacije: Pobjeda i osobni rekord Čeke na 100 metara; Pobjede D. Jelić i A. Marić


Tri pobjede ostvarili su atletičari i atletičarke AK Sveti Ante na Prvenstvu Dalmacije u Splitu.

Marko Čeko pobijedio je u utrci na 100 metara s osobnim rekordom 10,96 sekundi.

Daniela Jelić pobijedila je u skoku u dalj preskočivši 5,22 metra, a Anamarija Marić u utrci na 100 metara s rezultatom 12,95 sekundi.

Čestitamo!

I. Š.

Teskera treći na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore (U-21)


Piše: Dragan Pinjuh

Josip Teskera iz TK DIV Knin osvojio je treće mjesto na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore (U-21) koje se održalo u mjestu Čavle kod Rijeke.

Teskera je u prvom kolu savladao Matiju Vrbetića iz Osvita sa rezultatom 14:13. Polufinalnu borbu izgubio je od seniorskog reprezentativca Luke Turkalja iz Metalca tijesnim rezultatom 1:2 te se morao zadovoljiti brončanim odličjem. Luka Turkalj je na kraju postao mlađi seniorski prvak finalnom pobjedom 26:4.

Ne tražimo alibi, ali Josip Teskera je ovaj put imao “mali” hendikep s obzirom da se borio bez glavnog trenera (Dragana Pinjuha) koji se nalazi u Bugarskoj s drugom klupskom ekipom na natjecanju “1ST WORLD TAEKWONDO EUROPE OPEN MULTI EUROPEAN GAMES G1 tournament” na kojem pokušava izboriti dodatne dvije karte za odlazak na Europsko Kadetsko prvenstvo 2018.

Iz kluba ne kriju zadovoljstvo s obzirom da je ovo prvi seniorski nastup Teskere i odmah osvojena medalja na državnom prvenstvu.

Čestitke!

Dođite sutra (u četvrtak) u 11 sati na utakmicu: Kadete Dinare samo jedna pobjeda dijeli od naslova prvaka 3. HNL!


Kadeti NK Dinare imaju priliku već sutra postati prvaci 3. HNL Jug.

Iz kluba pozivaju sve Kninjanke i Kninjane da sutra (u četvrtak) u 11 sati dođu na utakmicu NK Dinara – NK Debeljak u kojoj naši mladi nogometaši imaju priliku ostvariti lijepi uspjeh.

“Ulaz je slobodan za sve. Navijajmo fer i korektno i pružimo punu podršku momcima!”, apeliraju iz kluba

Za sve ostale informacije potražite facebook stranicu kluba ili se obratite na e-mail adresu: info@nkdinara.hr

I. Š.

Izbornik