• Naslovna
  • Sport
  • TK Olympic s 9 medalja osvojio 4. mjesto na Dalmacija kupu

TK Olympic s 9 medalja osvojio 4. mjesto na Dalmacija kupu

Na Dalmacija kupu 2022 od ukupno 35 klubova, Taekwondo klub Olympic je zauzeo visoko 4.mjesto.

U kategoriji juniorki Olympic je osvojio 2.mjesto, a u kategoriji mlađih kadeta treće.

Olympic je nastupio s 13 boraca te je osvojio devet medalja

Današnji Dalmacija kup ujedno je bio kriterijski turnir za kadetsku reprezentaciju i odlazak za Europsko prvenstvo.
Najbliže karti za EP od kadeta došao je Ivan Zorić (-37kg) osvojivši srebro. On je danas s lakoćom svladao prva dva protivnika, no u finalu je zaustavljen. To znači da ima još dvije šanse popraviti se na rang ljestvici i izboriti nastup.

Petra Marić (-47kg) na žalost nije uspjela doći do odličja. U prvom kolu svladala ju je protivnica koja je naposljetku osvojila zlatnu medalju. No, također situaciju može popraviti na turnirima koji slijede. Kao i Bruno Malenica koji je danas došao do bronce.