• Naslovna
  • Sport
  • Zanimljiva priča iz Tigra: U karate klubu treniraju četiri sestre

Zanimljiva priča iz Tigra: U karate klubu treniraju četiri sestre


Piše: Miroslav Okić, Karate klub Tigar

Rijedak slučaj je da neki sportski klub ima četiri brata ili sestre koji zajedno treniraju nekoliko godina, a Karate klub Tigar po drugi put od svoga postojanja ima četiri sestre koje zajedno treniraju već sedam godina.

Nakon sestara Čavlina (Katarina, Antonia, Andrea i Barbra), koje su bile uspješne natjecateljice sa odličnim rezultatima na raznim natjecanjima, a koje su životni putevi odveli na razne strane, sada imamo također četiri sestre Đekanović.

Jovana, Zorana, Gorana i Dragana već sedam godina treniraju u našem klubu i sudjeluju na natjecanjima.

Ovakvo nešto zaista je rijetkost u svim sportovima, ali Karate klub Tigar imao je sreću što te sestre treniraju baš u našem klubu.

Nadamo se da će u budućnosti u našem klubu biti još ovakvih slučajeva, što predstavlja pravu atrakciju koju rijetko koji klubovi imaju.

Izbornik