Devet medalja Karate kluba Tigar u Zadru

1385698_726233627390818_912022913_nKarate klub „Tigar“ iz Knina vratio se s međunarodnog turnira u Zadru sa čak 9 medalja.

Na međunarodnom natjecanju kupa grada Zadra kninski Tigar je sa 13 natjecatelja osvojio 9 medalja i to 4 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane.
Zlatne medalje osvojili su učenik Denis Orlović, učenica Laura Klepica, mlađi kadet Andreo Franjić i junior Marin Vrhovac.

Srebrne medalje osvojili su učenik Šime Miljković Skelin i učenica Franka Kopilaš.

Brončane medalje osvojili su učenik Luka Miljković-Skelin, učenica Mirana Vukmirović i učenica Ana Šimić.
Još su nastupali Janko Brečić, Leonardo Bošnjak, Kristijan Mandić i Patrik Stojak, a trener kninskog Karate kluba Tigar je Miroslav Okić.