• Naslovna
  • Sport
  • PH: Antonio Zelić 2. na 100 metara, Antonija Radić 2. u skoku u dalj

PH: Antonio Zelić 2. na 100 metara, Antonija Radić 2. u skoku u dalj

Kninjanin Antonio Zelić u utrci na 100 metara te Kninjanka Antonija Radić u skoku u dalj osvojili su druga mjesta na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore održanom u subotu i nedjelju u Splitu.

Antonio Zelić iz kninskog Atletskog kluba Sveti Ante je u utrci na 100 metara u vrlo jakoj konkurenciji osvojio drugo mjesto rezultatom 10,96 s.

Njegova bivša klupska kolegica, Antonija Radić, Kninjanka koja sada nastupa za splitski ASK osvojila je 2. mjesto u skoku u dalj s preskočenih 5,74 m. Moramo spomenuti da je bilo i osjetno daljih skokova, ali s malim prijestupom. Za Antoniju je posebno značajno što se vratila nakon ozljede i pokazala da se na nju mora računati ubuduće.

Slijedeći vikend kninski atletičari (Antonija Radič, Antonio Zelić, Josip Tuka i Marko Čeko) nastupaju na Finalu Kupa Hrvatske gdje očekujemo još bolje vijesti.