• Sport
  • Odličan posao u Zagrebu mladih snaga TK DIV Knin: 1. ekipno mjesto u kadetkinja

Odličan posao u Zagrebu mladih snaga TK DIV Knin: 1. ekipno mjesto u kadetkinja

Jučer su nade iz Taekwondo kluba DIV Knin odradile izvrstan posao na Kondor Openu.

Drugo natjecanje nove sezone su otvorili na najbolji mogući način sa 1. ekipnim mjestom u starijih kadetkinja te su imali najbolju mlađu kadetkinju turnira Kondor Open, Lorenu Djak koja se sa tri pobjede okitilila zlatnom medaljom s bodovnom razlikom 54-8.

Od pet natjecatelja osvojili su 5 medalja i to tri zlata, dva srebra i jednu broncu. U kategoriji do -37 kg 12-godišnja Anamaria Mikulić osvojila je brončano odličje.

U kategoriji do -59 kg Petra Lea Jelić rutinski je odradila posao i osvojila zlatnu medalju.

U kategoriji do 44 kg bilo je klupsko finale, tu su odličan posao odradile Nikad Dodik i Ana Popović koje su počistile svoje strane ždrijebova sa po dvije pobjede, a u finalu je bila bolja Ana Popović.

– Veseli nas što naša mlada ekipa nastavlja novi niz pobjeda. Atmosfera na treningu nam je odlična, ali i način učenja novih poteza i taktike koje primjenjuju u borbi. Veseli nas i ispravljanje pogrešaka u samoj izvedbi borbe – poručili su iz kluba.